Naklejka tablicowa to świetny pomysł na dekorację do dziecięcego pokoju i alternatywa dla klasycznej tablicy. Naklejki tablicowe są super ozdobą ścienną i można po nich do woli pisać lub rysować kredą lub mazaki kredowymi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Naklejki tablicowe na ścianę

Naklejka tablicowa - praktyczna dekoracja do pokoju dziecka

Naklejki tablicowe na ścianę świetnie sprawdzą się w dziecięcym pokoju.
Naklejki mają różne wzory i kształty, które można wykorzystać jako element aranżacyjny a jednocześnie są bardzo praktyczne, gdyż można po nich rysować.

Naklejka tablicowa - przydatna do malowania i ważnych zapisków

Naklejkę tablicową można przykleić w dowolnym miejscu na ścianie, nad biurkiem gdzie posłuży do sporządzania notatek czy zapisania planu lekcji lub w kąciku zabaw, gdzie sprawdzi się jako powierzchnia do malowania.

Po naklejkach tablicowych można pisać i malować tradycyjną kredą lub markerami kredowymi a zapiski i malunki zmywać ściereczką nieskończoną ilość razy.
Naklejka Tablica to prawdziwy hit wnętrzarski - niesamowita ozdoba i gratka dla małych artystów.
Naklejka nie zniszczy się nawet przy wielokrotnym użytkowaniu.

Naklejki tablicowe są bardzo łatwe w montażu, należy jedynie pamiętać aby powierzchnia, na której ma się znaleźć naklejka, była gładka i odtłuszczona.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz naklejki tablicowe w wielu ciekawych kształtach, które dopasujesz zarówno do pokoju przedszkolaka, jak i ucznia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl