Dywan do prania w pralce to wynalazek wszechczasów. Nie musisz się już martwić o rozlany na dywanie soczek, rozdeptaną czekoladę czy plamy po farbach. Dywan bez problemu możesz uprać w pralce, aby znów był czysty i świeży. Dywany do prania w pralce dla dzieci są trwałe, nie tracą kształtu ani koloru. W większości przystosowane są również do suszenia w suszarce bębnowej.

Dywany do prania w pralce dla dzieci

Dywany do prania w pralce - idealny wybór do dziecięcego pokoju

Dzieci najczęściej bawią się na dywanie, jest on więc narażony na różnego rodzaju zabrudzenia: rozlany napój, jogurt, rozdeptaną czekolada, ślady po kredkach, farbach itp.
Dlatego w pokoju dziecięcym dywan do prania w pralce to świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie.
Możesz pozwolić dzieciom na beztroską zabawę bez strachu o zabrudzenia, wrzucasz dywan do domowej pralki i gotowe!

Dywan do prania w pralce to genialna opcja dla małych alergików, szczególnie narażonych na kontakt z alergenami i bakteriami.

W naszym sklepie oferujemy dywany do prania w pralce dla dzieci hiszpańskiej marki Lorena Canals, które są piękne i trwałe oraz łatwe do utrzymania w czystości.
Każdy dywan Lorena Canals można prać w pralce na cyklu dla tkanin delikatnych, używając łagodnego płynu do prania, który nie zawiera wybielacza. Dywan można suszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze.

Dywany do prania w pralce z naturalnej bawełny są lekkie i łatwe w pielęgnacji, nie tracą kolorów oraz pozostają puszyste i mięciutkie nawet po wielu praniach, możesz więc wrzucać je do pralki tyle razy ile jest to konieczne.

Wełniane dywany Lorena Canals również bez obaw można prać w domowej pralce oraz suszyć w suszarce bębnowej. Są one jednak znacznie cięższe niż dywany bawełniane. W przypadku dywanów wełnianych o większych rozmiarach, jeśli Twoja domowa pralka nie ma wymaganej pojemności, można je łatwo wyprać w pralniach zewnętrznych, które oferują pralki o większej pojemności.

Każdy wełniany i bawełniany dywan Lorena Canals posiada z tyłu etykietę z dokładną instrukcją prania i pielęgnacji.

Możliwość prania dywanu w pralce to idealna opcja na co dzień.
Dołącz do rewolucji i wybierz dla swojego dziecka dywan do prania w domowej pralce, aby zawsze mieć pewność, że bawi się na czystym i świeżym podłożu,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl