Domowy plac zabaw to sposób na nudę i rozładowanie energii, która rozpiera Twoje dziecko. Akcesoria takie jak huśtawki dla dzieciścianki wspinaczkowe, drabinki gimnastyczne czy namioty Tipi sprawią dziecku wiele radości i zapewnią długie godziny aktywnej i kreatywnej zabawy.

Domowy plac zabaw

Drabinka gimnastyczna drewniana Basic Wood 220 cm Drabinka gimnastyczna drewniana Basic Wood 220 cm

dostępny

Producent: Pelltech
Cena: 470,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Drabinka gimnastyczna drewniana Basic Wood 240 cm Drabinka gimnastyczna drewniana Basic Wood 240 cm

dostępny

Producent: Pelltech
Cena: 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Drabinka Gimnastyczna drewniana Color Wood 220 cm Drabinka Gimnastyczna drewniana Color Wood 220 cm

dostępny

Producent: Pelltech
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drabinka Gimnastyczna drewniana Color Wood 240 cm Drabinka Gimnastyczna drewniana Color Wood 240 cm

dostępny

Producent: Pelltech
Cena: 1 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Drabinka gimnastyczna drewniana Teddy 220 cm Drabinka gimnastyczna drewniana Teddy 220 cm

dostępny

Producent: Pelltech
Cena: 1 169,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto zmienić pokój dziecka w mały plac zabaw?

Ruch i zabawa są bardzo ważne dla rozwoju dziecka. Wiadomo, że najlepiej jest kiedy dzieci bawią się na świeżym powietrzu i warto zapewniać im kontakt z naturą jak najczęściej. Jednak dzieci lubią aktywne zabawy również w domu, dlatego warto stworzyć w pokoju dziecka miejsce, gdzie będzie się mogło wyszaleć i uwolnić nadmiar energii. Takim miejscem jest domowy plac zabaw.

Jak zbudować domowy plac zabaw w pokoju dziecka?

Domowy plac zabaw dla dzieci nie wymaga dużo miejsca i nawet w niedużym pokoju możemy stworzyć fantastyczną strefę ruchu i energii.

Drabinki gimnastyczne i ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Do ściany w pokoju dziecka można przytwierdzić drabinki gimnastyczne, które są wyposażone w różne dodatkowe akcesoria, takie jak drążek, drabinka sznurkowa, pierścienie gimnastyczne, zjeżdżalnia czy huśtawka. Fajną opcją jest drabinka gimnastyczna z kompatybilnym biurkiem, które można założyć na dowolnej wysokości. Drabinki gimnastyczne dla dzieci to nie tylko codzienne miejsce radosnych zabaw ale też narzędzie do ćwiczenia sprawności fizycznej.
Świetnym pomysłem jest zamontowanie w pokoju dziecka ścianki wspinaczkowej. W ofercie naszego sklepu znajdują się ścianki wspinaczkowe ze sklejki brzozowej, w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, które można zamontować na różne sposoby i jak najlepiej dopasować do przestrzeni w dziecięcym pokoju.

Huśtawki dla dzieci

Huśtawka dla dzieci to element, który powinien znaleźć się na każdym domowym placu zabaw. Wszystkie dzieci małe i duże kochają huśtawki, a korzyści płynące z ich użytkowania są ogromne.

Tipi dla dzieci

Namiot Tipi to obowiązkowy element w pokoju dziecka. Super kryjówka i miejsce wyciszenia po aktywnej zabawy. Bogaty wybór kolorów i wzorów pozwoli Ci dopasować namiot do wystroju pokoju Twojego dziecka.

Urządzając plac zabaw w pokoju dziecka nie zapomnij o materacu gimnastycznym, który zamortyzuje upadki oraz zapewni bezpieczeństwo podczas zabawy lub treningu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl